ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ                        

ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

          Αστακός,   21  8.2019                        

                                                                                                                                     Αριθ. Πρωτ.:   6725

                                                                               

                                                                                   ΠΡΟΣ:   Τα Τακτικά μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου,

                                                                                                            & των Συμβουλίων  Κοινοτήτων

                                                                                                          (όπως Πίνακας Αποδεκτών)

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση προς τα τακτικά μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου και Συμβουλίου  κοινοτήτων για ορκωμοσία.

Μετά την επικύρωση της εκλογής και την ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών, σύμφωνα με την αριθ. 24/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Ι.Π. Μεσολογγίου, παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στο Δημοτικό Κατάστημα της έδρας του Δήμου στον Αστακό την 31.8.2019 ημέρα της εβδομάδας Σάββατο και ώρα 18.30, ώστε σε δημόσια συνεδρίαση, να διεξαχθεί η προβλεπόμενη από το άρθρο 52 του Ν. 3852/ 2010 ορκωμοσία.

                                                                                              Ο ΕΚΛΕΓΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

                                                                                                              ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΓΚΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4. ΛΑΪΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ

8. ΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

10. ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

11. ΣΑΜΑΛΕΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

12. ΤΑΠΡΑΝΤΖΗ – ΠΕΤΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

13.ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

15. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

16. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

18. ΛΙΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. ΚΑΡΦΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΓΙΑ

20.ΡΕΤΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

23. ΖΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ

24.ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

25.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26.ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

27.ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

1. ΓΡΙΤΣΙΠΗ ΑΡΕΤΗ του Παναγιώτη

2. ΒΑΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

3. ΔΡΑΚΑ-ΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Άγγελου

4. ΓΕΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΚΟΝΤΟΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7. ΒΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΛΙΑΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΡΟΥΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΝΑΚΑ

1. ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Φωτίου

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΡΙΘΥΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

4. ΠΛΙΑΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΧΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

1. ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΩΗ

2. ΓΙΑΝΝΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

4. ΛΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΛΥΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

1. ΛΙΓΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΔΗΜΗΤΡΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΡΗΓΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑ

1. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΘΕΟΦΙΛΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΛΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

1. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ

1. ΦΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΙΔΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΤΖΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

1. ΖΩΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑΔΑΤΟΥ

1. ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

1. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

2. ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΛΑΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΝΙΚΟΛΕΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙΟΥ

1. ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΡΑΤΖΕΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΟΣΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

4. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

5. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

1. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΜΠΕΛΩΝ

ΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΖΙΑΝΩΝ

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΒΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Άρθρο από:Xiromeritis.Blogspot.gr