Θετικό ήταν το κλίμα στο υπ. Δικαιοσύνης αλλά το αίτημα θα εξεταστεί σε ανώτατο κλιμάκιο
Σε ανώτατο κλιμάκιο θα συζητηθούν τα αιτήματα των δυο περιφερειών που δεν συμφωνούν με τον δικαστικό χάρτη δηλαδή Μεσολογγίου – Αγρινίου και Θήβας – Λειβαδιάς….
Θετικό ήταν το κλίμα στο υπ. Δικαιοσύνης αλλά το αίτημα θα εξεταστεί σε ανώτατο κλιμάκιο
Σε ανώτατο κλιμάκιο θα συζητηθούν τα αιτήματα των δυο περιφερειών που δεν συμφωνούν με τον δικαστικό χάρτη δηλαδή Μεσολογγίου – Αγρινίου και Θήβας – Λειβαδιάς….