Το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Β΄ κατηγορίας και το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας

Β’ Κατηγορία – 1ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

Β’ Κατηγορία – 2ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ –
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

Β’ Κατηγορία – 3ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

Το πρόγραμμα της Γ΄ κατηγορίας

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Άρθρο από:Xiromeritis.Blogspot.gr