Την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Αιτωλίας και Ακαρνανίας κ. Δαμασκηνός ευλόγησε τη βασιλόπιττα του Υποκαταστήματος Μεσολογγίου του Κτηματολογικού Γραφείου Δυτικής Ελλάδας, ανταποκρινόμενος στην πρόσκληση της Προϊσταμένης του Γραφείου κ. Ευαγγελίας Κανδρή – Ζωγράφου. Στην τελετή παρέστησαν όλες οι Συμβολαιογράφοι του Μεσολογγίου, καθώς και η Γενική Γραμματέας του Δικηγορικού Συλλόγου Μεσολογγίου, κα Όλγα Αλεξανδροπούλου.
Κοπή Βασιλόπιττας σε Φορείς και Συλλόγους του Μεσολογγίου και του Αγρινίου.
![](https://xiromeronews.com/wp-content/uploads/2024/01/1000070368-640x437.jpg.pagespeed.ce.VnGaCy8eyp.jpg)